UKS SP 149 korzysta z grantu w programie

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych – Lublin

W dniach 3-4 października w Lublinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych.

Zuzanna Boruszewska, która do Lublina pojechała razem z trenerką Pauliną Zając była już przed startem niekwestionowaną faworytką w większości z siedmiu konkurencji, do których została zgłoszona.

Już pierwszy blok zawodów pokazał, że nie duże oczekiwania nie były absolutnie na wyrost.

We wszystkich konkurencjach Zuzia zdobywała pierwsze miejsca nie tylko w swojej kategorii wiekowej (13-16 lat) ale również w kategorii OPEN. Na liście najwyżej punktowanych startów wyniki Zuzi to cztery pierwsze miejsca🤯😁

Nasza zawodniczka zwyciężyła na dystansach 50, 100 i 200 m st dowolnym, 50 i 100 m st klasycznym, 50 m st motylkowym oraz 200 m st zmiennym 7️⃣❌🥇 ‼️‼️