UKS SP 149 korzysta z grantu w programie

Letnie Zawody klas I-III – wyniki

W tym roku na szczęcie udało się przeprowadzić tradycyjne Letnie zawody dla klas I-III. Co prawda , z powodów wszystkim nam znanych, nie mogliśmy spotkać się wszyscy razem i poszczególne klasy rywalizowały osobno. Sędziowaniem zajęli się, jak zwykle podczas szkolnych zawodów, starsi zawodnicy z naszego klubu.

Zawodnicy, którym udało się stanąć na podium oraz ci, którzy zajęli miejsca 4-6 nagradzania byli medalami, dyplomami oraz sprzętem sportowym, który z całą pewnością przyda się im już całkiem niedługo podczas zasłużonych wakacji.

Poniżej prezentujemy wyniki poszczególnych klas oraz galerię zdjęć z dekoracji.

Klasy pierwsze rywalizowały na 25 m st dowolnym oraz na 25 m st grzbietowym

Klasy drugie rywalizowały na 50 m st dowolnym oraz 25 m st motylkowym

Klasy trzecie wystartowały na dystansach 50 m st dowolnym oraz 100 m st zmiennym

Wszystkim, którzy wystartowali bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji – a w przyszłym roku jeszcze lepszych wyników na Zimowych Mistrzostwach klas I-III.

Więcej zdjęć z zawodów już wkrótce

Fot. B. Porada

Liczba odpowiedzi: 1

  1. Pingback : Letnie Zawody klas I-III – wyniki | SP149 Łódź

Zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress