UKS SP 149 korzysta z grantu w programie

Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych

W sobotę i w niedzielę 26 i 27 czerwca 2021 w Zielonej Górze odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. Nie mogło na nich zabraknąć naszej Zuzanny Boruszewskiej, która była niewątpliwą gwiazdą tych zawodów. Zuza, pod czujnym okiem trenerki Danuty Jagiełło , w trzech blokach startowych wystartowała w 7 konkurencjach indywidualnych i siedmiokrotnie zostawiała w tyle wszystkie swoje rywalki.

Zuzia triumfowała na 50, 200 i 400 m st dowolnym, 50 i 100 m st klasycznym, 100 m st motylkowym oraz 200 m st zmiennym.

Takie wyniki musiały oczywiście skutkować również zwycięstwem w kategorii generalnej zarówno w grupie startowej S9 jak i w kategorii OPEN.

Serdecznie gratulujemy i nie pozostaje nam nic innego jak zgodzić się ze wieloma komentarzami pojawiającymi się na stronach związanych z pływaniem ON – zapamiętajcie to nazwisko – bo jeszcze wielokrotnie o Zuzi usłyszymy i to nie tylko na naszym własnym podwórku ale i na arenach międzynarodowych.

POWODZENIA ZUZA !!!

Pełne wyniki

Zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress