UKS SP 149 korzysta z grantu w programie

Finał Parapływackiego Grand Prix Polski

W dniach 24-25.10 w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej rozegrane zostały zawody będące czwartą, finałową edycją tegorocznego Parapływackiego Grand Prix Polski. Na słupkach startowych stanęło troje naszych zawodników: Zuzanna Boruszewska, Oliwia Szmigiel oraz najmłodszy Tymek Porada.

Zuza po raz kolejny okazała się niepokonana, zwyciężając we wszystkich konkurencjach, do których została zgłoszona :

🔸50 m st dowolnym 🥇

🔸200 m st dowolnym 🥇

🔸50 m st klasycznym 🥇

🔸100 m st klasycznym 🥇

🔸100 m st motylkowym 🥇

🔸200 m st zmiennym 🥇

Zuzia triumfowała oczywiście również w klasyfikacji generalnej cyklu. Więcej o tym przeczytacie tu

Oliwia Szmigiel na słupku stanęła 5 razy, najlepszy wynik osiągnęła na dystansie 50 m st klasycznym gdzie zajęła miejsce tuż za podium. Poza tym wystartowała również na 50 m st motylkowym (6), 100 m st dowolnym (9), 50 m st grzbietowym (12) oraz 50 m st dowolnym (14).

Tymek Porada zaprezentował się w trzech konkurencjach 50 m st dowolnym i grzbietowym oraz 100 m st grzbietowym.

Zostaw komentarz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress